NEC na winst bij FC Volendam op derde plaats Eredivisie

07 dec , 16:46 Voetbal
anp071225091 1

VOLENDAM (ANP) - NEC staat na vijftien speelronden op de derde plaats van de Eredivisie. Het elftal van coach Dick Schreuder won zondag bij FC Volendam: 2-3. NEC heeft na vijftien wedstrijden 27 punten en houdt Ajax 1 punt en AZ 2 punten achter zich. FC Volendam is vijftiende met 14 punten.

FC Volendam kwam in de 43e minuut op voorsprong in het Kras Stadion. Brandley Kuwas opende de score via een benutte strafschop. FC Volendam kreeg de penalty na ingrijpen van de VAR die scheidsrechter Rob Dieperink wees op een handsbal van Darko Nejasmic.

NEC boog de achterstand na rust om in een voorsprong. Nejasmic schoot in de 46e minuut van grote afstand raak. En Önal scoorde een kwartier voor tijd na een dribbel met een tegendraads schot. FC Volendam kwam in de laatste minuut via een kopbal van Mawouna Amevo op 2-2. Kento Shiogai bezorgde NEC in de blessuretijd alsnog de 3 punten.

NEC is aan een sterke reeks bezig. Het was tegen FC Volendam de vierde overwinning in de Eredivisie op rij.