Oranje traint met 22 spelers in aanloop naar duel met Litouwen

16 nov , 12:42 Voetbal
anp161125060 1

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zondag de laatste training voor de beslissende WK-kwalificatiewedstrijd van maandag tegen Litouwen afgewerkt met 22 spelers. Aan het begin van de middag verscheen, naast de 21 speelgerechtigde internationals, ook Jan Paul van Hecke op het veld. De verdediger van Brighton & Hove Albion is na zijn gele kaart van vrijdag in Warschau tegen Polen (1-1) geschorst tegen Litouwen, maar blijft wel bij de groep.

Naast Van Hecke kunnen ook de geblesseerden Wout Weghorst, Denzel Dumfries en Justin Kluivert en de zieke Quilindschy Hartman niet meedoen tegen Litouwen.

Met de resterende spelers werkte bondscoach Ronald Koeman onder meer een positiespel af, waarbij het doel was om snel druk te zetten en de bal zo snel mogelijk te veroveren. De training was alleen het eerste kwartier openbaar voor journalisten, Koeman en zijn spelers gingen daarna achter gesloten deuren verder.