KOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
Paris Saint-Germain kwam in de dertiende minuut op voorsprong. Na balverlies bij Marseille speelde Vitinha de bal diep op Ousmane Dembélé. De aanvaller wipte de bal over de keeper in het doel: 1-0.
Marseille sloeg in het laatste kwartier twee keer toe. Mason Greenwood benutte in de 76e minuut een strafschop, die hij zelf had verdiend toen hij onderuit werd gehaald door keeper Lucas Chevalier: 1-1. Kort voor het einde gleed PSG-verdediger Willian Pacho de bal in zijn eigen doel.
Strafschoppen
Invaller Gonçalo Ramos zorgde er in de 95e minuut met de 2-2 voor dat strafschoppen de beslissing moesten brengen. De spelers van Paris Saint-Germain faalden niet. Namens Marseille misten Matt O'Riley en Hamed Traorè.
Van de laatste dertien edities van de Franse Supercup heeft Paris Saint-Germain er twaalf gewonnen.