EAST RUTHERFORD (ANP) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain is één zege verwijderd van het winnen van alle mogelijke prijzen dit seizoen. "Dat betekent veel voor ons en voor onze fans", zei de coach na de overtuigende 4-0-zege op Real Madrid op het WK voor clubteams in de Verenigde Staten. Zondag wacht Chelsea in de finale.
"Het is een mooie overwinning en we zijn blij dat we in de finale staan", zei de trainer van de Franse topclub. PSG won eerder dit seizoen de landstitel en de Franse beker en versloeg Internazionale met 5-0 om voor de eerste keer in de clubhistorie de Champions League te veroveren.
"Dat was het doel dat we van het begin af aan hadden, maar het is heel lastig om al die dingen te bereiken", zei de 55-jarige oefenmeester. "We zijn één wedstrijd verwijderd van het schrijven van geschiedenis voor Parijs en voor een Franse club door iedere competitie te winnen waaraan we hebben deelgenomen."