Roefs, Geertruida en Brobbey spelen gelijk met Sunderland

28 dec , 17:06 Voetbal
anp281225073 1

SUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.

Sunderland, waar doelman Robin Roefs, verdediger Lutsharel Geertruida en spits Brian Brobbey een basisplaats hadden, opende de score in de 28e minuut. Na een goede steekpass van Granit Xhaka schoot Simon Adingra de bal in de verre hoek. Leeds kwam kort na rust langszij, na een langlopende aanval die begon op eigen helft en waar veel spelers bij betrokken waren. Dominic Calvert-Lewin was het eindstation en tikte de gelijkmaker binnen.

Brobbey werd halverwege de tweede helft gewisseld.

Sunderland heeft na achttien speelronden 28 punten en blijft op de zevende plaats staan. Leeds United is de nummer 16 met 20 punten.