Salernitana wil onderzoek naar massale voedselvergiftiging

16 jun , 16:23 Voetbal
anp160625157 1

SALERNO (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Salernitana heeft om een onderzoek gevraagd naar de ernstige voedselvergiftiging onder spelers en stafleden. Volgens sommige Italiaanse media is er sprake van opzet. "We willen graag de oorzaak weten", liet clubdirecteur Maurizio Milan weten in een verklaring.

In totaal 21 leden, onder wie spelers en stafleden, raakten onwel in het vliegtuig van Genua naar Salerno na de uitwedstrijd tegen Sampdoria in de play-offs van de Serie B. De club meldde dat een aanzienlijk aantal bij aankomst op de luchthaven per ambulance naar het ziekenhuis is vervoerd. Volgens Italiaanse media liggen acht spelers in het hospitaal.

Salernitana verloor zondag met 2-0 van Sampdoria in een tweeluik om lijfsbehoud in de Serie B. De return in Salerno staat gepland voor vrijdag 20 juni. Salernitana heeft de trainingen opgeschort en formeel om uitstel van de return gevraagd.