ROTTERDAM (ANP) - Pelle Clement hield een slecht gevoel over aan de nederlaag van Sparta bij Feyenoord (3-0). De middenvelder stond tien minuten voor rust aan de basis van het openingsdoelpunt. Clement kreeg een strafschop tegen voor een handsbal.
"Ik wilde mij afzetten, maar ik weet ook niet precies waarom ik mijn handen zo hoog had", vertelde Clement in De Kuip. "Daarna werd de bal van heel dichtbij tegen mijn handen gekopt. Ik vind het daarom een beetje lijken op een 'hockeypenalty', ik kon geen kant met mijn handen op."
Pas in de slotfase van de tweede helft liep Feyenoord verder uit. "Over de gehele wedstrijd gezien zat het er denk ik niet in", vervolgde Clement. "Het eerste kwartier was goed, maar daarna zakte het wat weg. Zolang het 1-0 blijft, doe je mee. Pas na die tweede treffer was het klaar."