Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

03 apr , 16:21Voetbal
anp030426148 1
ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
Nederland ontvangt Frankrijk op dinsdag 14 april in Breda. Zaterdag 18 april volgt in Auxerre de uitwedstrijd.
Frankrijk is na twee speelronden met 6 punten koploper in de kwalificatiegroep. Oranje volgt op de tweede plaats met 4 punten, voor Polen en Ierland. Alleen de nummer 1 plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië. De andere drie landen uit de poule spelen in het najaar play-offs.
Aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord meldden zich eerder al af voor de komende twee interlands wegens blessures.
loading

Loading