BARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
Koploper Barcelona kwam op achterstand door een treffer van Antony in de zesde minuut. Torres zorgde vijf minuten later voor de gelijkmaker na een voorzet van Jules Koundé. Amper een minuut later zette Tores zijn ploeg op voorsprong op aangeven van Roony Bardghji.
Bardghji maakte in de 31e minuut vervolgens zelf een doelpunt: 1-3. Vlak voor rust voltooide Torres zijn hattrick. Lamine Yamal zorgde na een uur via een penalty voor de 1-5. In de slotfase kwam Betis met doelpunten van Diogo Llorente en Hernandez nog terug naar 3-5.