Trainer De Jong langer bij SC Cambuur

16 apr , 12:27 Voetbal
anp160425142 1

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Henk de Jong heeft zijn aflopende contract bij SC Cambuur verlengd. Hij is nu tot de zomer van 2027 verbonden aan de club uit Leeuwarden.

De 60-jarige De Jong is de succesvolste trainer van SC Cambuur. Hij promoveerde driemaal met de club naar de Eredivisie. Hij leidde SC Cambuur naar de halve finale van de KNVB-beker en onder De Jong haalde de huidige nummer 5 van de Keuken Kampioen Divisie ook de meeste punten in de Eredivisie.

"Henk zijn staat van dienst voor SC Cambuur staat buiten kijf en zijn grootste waarde voor de club ligt op dit moment op het veld", vertelt technisch manager Lars Lambooij op de website van SC Cambuur. "Daar willen we hem dus graag houden en de komende jaren gaan we samen verder bouwen aan de potentie die deze prachtige volksclub heeft. Rust en stabiliteit zijn hierbij belangrijk en we gaan volle kracht door op de koers die we hebben uitgestippeld."