Twente begint met Unnerstall en Van Wolfswinkel tegen Olympiakos

12 dec 2024, 16:59 Voetbal
anp121224214 1

PIRAEUS (ANP) - Lars Unnerstall verdedigt het doel van FC Twente tijdens de uitwedstrijd tegen Olympiakos in de Europa League. De Duitse keeper is hersteld van een blessure en krijgt weer de voorkeur boven Przemysław Tyton

Unnerstall raakte begin deze maand in de warming-up voor het gewonnen duel met Go Ahead Eagles (3-2) geblesseerd en miste vervolgens ook de verloren uitwedstrijd tegen PSV (6-1). Ricky van Wolfswinkel viert zijn rentree in de selectie ook met een basisplaats. Daardoor zit Mitchell van Bergen op de bank als het duel om 18.45 uur van start gaat in Griekenland. Alec Van Hoorenbeeck krijgt de voorkeur boven Max Bruns centraal in de defensie.

FC Twente begon het Europese avontuur van dit seizoen in de Champions League maar werd in de voorronden uitgeschakeld door Red Bull Salzburg. De club heeft 3 punten verzameld in de eerste vijf duels van het hoofdtoernooi van de Europa League. FC Twente hield knap stand tegen Manchester United (1-1 en Fenerbahçe (1-1). De club speelde ook gelijk tegen Nice (2-2) en verloor van Lazio (0-2) en Union (0-1).

Olympiakos heeft 8 punten.