Trotse Guirassy na drie treffers uit Champions League

16 apr , 6:05 Voetbal
anp160425067 1

DORTMUND (ANP) - Serhou Guirassy heeft waardig afscheid genomen van de Champions League. "Ik ben trots", zei de spits na drie doelpunten voor Borussia Dortmund tegen FC Barcelona (3-1). "De fans hebben een mooie wedstrijd gezien."

Dortmund verloor vorige week de uitwedstrijd tegen de Spaanse koploper met 4-0. "Achteraf bekeken was dat een te grote nederlaag", zei de spits uit Guinee. "Maar we hebben tot het laatste fluitsignaal gestreden. We bleven erin geloven."

Guirassy bracht FC Barcelona met drie doelpunten in moeilijkheden. Hij is nu met dertien treffers topscorer van de Champions League. Uiteindelijk scoorde Dortmund vier keer tegen Barcelona. De treffer van Rami Bensebaini was echter een eigen doelpunt. Hierdoor bereikte de Spaanse topclub voor het eerst in zes jaar de halve finales van de Champions League.